חדרים לאוהבים

רציתי להפתיע את חברה שלי. אנחנו כבר שלוש שנים ביחד ובדיוק היא סיימה את תקופת המבחנים של שנה שניה בתואר ואני את הפרויקט הענק בעבודה. ממש מגיע לנו חופש. אז יצאתי למסע חיפושים ברשת אחר הסוף שבוע בחדרים לאוהבים האידיאלים עבורנו. בפעם הראשונה בחיי הכרתי את הגאונות שנקראת חדרים לאוהבים. החבילות היחידות שאני הכרתי היו אלו ששולחים לך כשאתה חייל מהבית ואת משלוחי המנות שהייתי מחלק לשכנים בפורים. אה, וגם "חבילה עוברת" שהיינו משחקים ביסודי עם המשימות, שאתה תמיד מקווה שיתנו לך לנשק את הבחורה שאתה מחבב. אבל כבר עברו הרבה שנים מאז וזכיתי בבחורה שאני מחבב, ועכשיו אני רוצה לפנק אותה. מה גם שיום ההולדת שלה נפל בדיוק על תאריך היעד של הפרויקט האחרון ויצא שקצת הזנחנו אותו. אז אני רוצה לפצות אותה. איזה מזל שיש חבילות לזוגות. אז הדבר הגאוני הזה עובד ככה: צימר בצפון, אתה מקבל שני לילות, עם פנסיון מלא, כולל מסאז' לשניכם וטיפול פנים בשבילה. כל זה עולה לך זול יותר משני לילות רגילים שלא במבצע. שווה להיות בזוג. לעומת זאת, המלונות באילת מציעים חדרים לאוהבים שכוללים הפלגה במפרץ אילת לאור שקיעה וארוחת ערב רומנטית. שאר הזמן מקבלים חצי פנסיון והקטע השווה הוא שרוב המלונות מציעים חדרים לאוהבים עם ג'אקוזי צמוד.
זוגתי, שתחייה, דווקא ממש אוהבת את המדבר. אף פעם לא הבנתי את זה, אבל יכול להיות מגניב לנסוע לים המלח לכמה ימים. במיוחד בגלל שהחדרים לאוהבים שם כוללות ביקורים בספא המפנק הזה, שאפשר למרוח בוץ שחור על כל הגוף. למרות שאני בחור מחוספס, תהרגו אותי, אבל אני חולה על הקטע הזה שהעור שלה חלק ורך אחרי שמורידים ממנו את כל הבוץ. בכלל, הרעיון של חדרים לאוהבים משתפר עוד יותר ברגע שמוסיפים לו פינוקים. היה מקום שהציע חבילה שכללה ספא וארוחת גורמה עם מלון איכותי. מה יותר שווה מזה?
לי לקח הרבה זמן להתלבט ובסוף החלטתי על חדרים לאוהבים שכללה גם טיול אקסטרים. חברה שלי דווקא אוהבת את השטויות האלה, אז היא שמחה. אבל היא הייתה ממש מבסוטה כשאמרתי לה שאחרי היום המטורף שעשינו עם ג'יפים וסנפלינג, מחכה לה ארוחת ערב מפנקת ולמחרת ספא. למסאז' אני כבר דאגתי בחדר המלון היוקרתי שלנו.

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS